ریزش آواردرزمین درحال گودبرداری یک کشته ویک زخمی برجای گذاشت

تهران- ایرنا- ریزش آوار دریک زمین درحال گودبرداری عصر جمعه در حکیمیه تهرانپارس یک کارگرافغان را کشت ویک کارگردیگر اهل این کشور را راهی بیمارستان کرد.

ریزش آواردرزمین درحال گودبرداری یک کشته ویک زخمی برجای گذاشت
ریزش آواردرزمین درحال گودبرداری یک کشته ویک زخمی برجای گذاشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه ریزش آوار در یک زمین گودبرداری شده در حکیمیه تهرانپارس خبر داد و گفت: در این حادثه یک کارگر 20 ساله افغان جان باخت و یکی دیگر از کارگر افغان بدلیل مصدومیت راهی بیمارستان شد.

سید جلال ملکی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 15:20 عصر امروز حادثه آوار در یک زمین گوبرداری شده در حکیمیه تهرانپارس خیابان شقایق به سامانه 125 اعلام و ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در یک زمین به وسعت 400 متر 2 کارگر مشغول عملیات گوبرداری بودند که در ضلع شمالی بخشی از دیواره تخریب و یکی از کارگران در زیر خاک مدفون و یکی دیگر از کارگران از ناحیه سر و صورت دچار مصدومیت شد.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات عملیات آواربرداری موفق شدند در حوالی ساعت 17 جسم بی جان این کارگر 20 ساله افغان را از زیر حجم زیاد خاک بیرون آوردند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از عملیات ایمن سازی محل؛ ادامه کار را به کارشناسان سازمان آتش نشانی سپرده تا علت این حادثه را بررسی کنند.

تهرام/7243 / 1539

گزارش مشکل
کارگرافغان