۲ جوان در استخر کشاورزی جان باختند

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال وبختیاری از غرق شدن ۲ جوان در استخر کشاورزی روستای حیدری شهرستان بن خبر داد.

ایرنا: مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال وبختیاری از غرق شدن ۲ جوان در استخر کشاورزی روستای حیدری شهرستان بن خبر داد.

محسن ابرهیمی شنبه شب با اعلام این خبر افزود: در این حادثه ۲ جوان ۱۵ و ۲۷ ساله اهل روستای حیدری که برای شنا وارد استخر کشاورزی شده بودند، غرق شدند.

وی گفت: جسد این ۲ جوان با کمک نیروهای امدادی و آتش نشان از استخر بیرون آورده شد و عملیات احیا توسط نیروهای اورژانس بر روی آنها انجام شد، اما اقدامات درمانی و احیا توسط تکنسین های اورژانس بر روی آنها موثر نبود.

وی با بیان اینکه استخرهای ذخیره آب کشاورزی محل مناسبی برای شنا نیست، افزود: این استخرها حتی با دانستن مهارت فن شنا مکان مناسبی برای شنا نیست.

براساس اعلام پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری در سال گذشته ۲۲ مورد فوتی (۵ زن و ۱۷ مرد) به دلیل غرق شدن به مراکز پزشکی قانونی استان ارجاع شدند که نسبت به سال ۱۳۹۶ که ۱۴ مورد (۱ زن و۱۳ مرد) بود، این حوادث ۵۷ درصد افزایش داشته است.