۶۳ کیلو حشیش در بوشهر کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراستان بوشهر و فارس یک محموله ۶۳ کیلوگرمی حشیش از سوداگران مرگ کشف شد.

خبرگزاری میزان- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراستان بوشهر و فارس یک محموله ۶۳ کیلوگرمی حشیش از سوداگران مرگ کشف شد.

۶۳ کیلو حشیش در بوشهر کشف شد به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان ،سرهنگ "عبدالرضا شبانی" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان‌های جنوبی فعالیت داشت را شناسایی کنند.

وی گفت: با گسترش چتر اطلاعاتی مشخص شد سرکرده باند قصد دارد با همکاری چند نفر از عوامل خود، محموله مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو سواری از استان فارس به یکی از شهرستان‌های استان خوزستان منتقل کند.

سرهنگ شبانی اضافه کرد: با هماهنگی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در یک عملیات دقیق و هماهنگ، خودرو حامل مواد مخدر در شهرستان کازرون شناسایی ومتوقف شد.

رئیس پلیس مبارزه باموادمخدر استان باتشکر از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو توقیفی ۶۳ کیلو گرم حشیش کشف و ۲ متهم در این رابطه دستگیر شده است.