مرگ راننده جوان در اتاقک متلاشی شده هیوندا

راننده ۲۸ ساله خودروی هیوندا، پس از تصادف شدید جان باخت.

خبرگزاری تسنیم: راننده ۲۸ ساله خودروی هیوندا، پس از تصادف شدید جان باخت.

ساعت 1:47 بامداد امروز حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید فهمیده، نرسیده به شهرک پیکان‌شهر به سامانه 125 اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه 76 و گروه امداد و نجات این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته محمدرضا اقبالپور؛ افسر آماده منطقه یک عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران، یک دستگاه خودرو سواری هیوندا حین حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید فهمیده، به علت نامشخصی به شدت با ستون تابلوی راهنمایی و رانندگی در حاشیه بزرگراه تصادف کرد و باعث گرفتار شدن راننده داخل اتاقک این وسیله‌نقلیه شد.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل با به‌کارگیری تجهیزات ویژه نجات، قسمتی از اتاقک خودرو را برش دادند، سپس راننده جوان را از داخل اتاقک این وسیله نقلیه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

اقبالپور تصریح کرد: شدت برخورد به حدی بود که این راننده 28 ساله در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داد و عوامل اورژانس نیز پس از انجام معاینات اولیه، فوت وی را تائید کرد.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت وقوع این حادثه رانندگی توسط پلیس راهور تحت بررسی است.

مرگ راننده جوان در اتاقک متلاشی شده هیوندامرگ راننده جوان در اتاقک متلاشی شده هیوندامرگ راننده جوان در اتاقک متلاشی شده هیوندامرگ راننده جوان در اتاقک متلاشی شده هیوندامرگ راننده جوان در اتاقک متلاشی شده هیوندا