یک کشته و 10 مصدوم در دو حادثه ترافیکی - شوشتر خوزستان

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شوشتر از مرگ یک تن و مصدومیت ۱۰ نفر دیگر در دو حادثه ترافیکی متوالی در حوالی شهر شرافت خبر داد.

علیرضا ذرتی اظهار کرد: در حادثه برخورد یک دستگاه وانت نیسان و تریلر که ساعت ۵:۰۴ بامداد امروز (۶ مردادماه) بعد از شهر شرافت شوشتر رخ داد، دو نفر مصدوم شدند که یکی از مصدومان در حال امدادرسانی جان باخت.

وی افزود: در پی این حادثه بلافاصله دو دستگاه آمبولانس برای انتقال افراد آسیب‌دیده به محل حادثه اعزام شد که متأسفانه یکی از آمبولانس‌ها در مسیر در ورودی شهر شرافت با یک دستگاه وانت که ۱۳ سرنشین (کارگر) داشت، برخورد کرد و واژگون شد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شوشتر گفت: در پی این حادثه ۹ نفر مصدوم شدند که دو نفر از آن‌ها تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی شوشتر بودند.

ذرتی ادامه داد: مصدومان این حادثه نیز توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم‌الانبیاء شوشتر انتقال یافتند.

وی گفت: سال‌ها شاهد جابه‌جایی کارگران به صورت غیرقانونی بوده‌ایم و بار‌ها به دلیل اینگونه جابه‌جایی‌ها، حوادث بسیاری رخ داده است.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شوشتر با بیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی و اداره راهداری باید این مساله را کنترل کنند، تصریح کرد: مسئولین راه و ترابری باید در این زمینه تمهیداتی اندیشیده و مسیر‌ها را ساماندهی کنند تا شاهد تردد غیرقانونی کارگران فصلی نباشیم.