خانواده میترا استاد، نجفی را خواهند بخشید؟

یکی از وکلای اولیای دم میترا استاد گفت که اعلام رضایت موکلانش صحت ندارد.

مسعود افرازه در واکنش به انتشار خبری مبنی بر اعلام رضایت اولیای دم میترا استاد اظهار کرد: خبر اعلام رضایت خانواده استاد از نجفی صحت ندارد و شایعه است.

به گزارش آفتاب‌نیوز ؛ حمید گودرزی، وکیل مدافع نجفی روز یکشنبه به خبرگزاری ایسنا گفت که برای رضایت تلاش کرده‌ایم ولی هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم.

خانواده میترا استاد، نجفی را خواهند بخشید؟

او در واکنش به خبر صدور حکم قصاص موکلش نیز گفت که صدور حکم قصاص بعید و دور از ذهن نیست.

بر اساس این گزارش، میترا استاد - همسر دوم محمدعلی نجفی- شهردار سابق تهران صبح روز سه‌شنبه ۷ خردادماه با شلیک گلوله به قتل رسید. پس از انجام تحقیقات و شناسایی قاتل، نهایتاً عصر همان روز نجفی به قتل همسرش اعتراف کرد. نجفی انگیزه خود برای قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

۱۳ خردادماه کیفرخواست پرونده «محمدعلی نجفی» صادر شد.

سه جلسه دادگاه برای رسیدگی به این پرونده در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدرضا محمدی کشکولی برگزار شد.

طبق اعلام علی القاصی مهر، دادستان عمومی و انقلاب تهران، اتهامات محمدعلی نجفی «قتل عمد میترا استاد»، «حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز» و «ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی)» است.

وکیل نجفی: در حال مذاکره برای گرفتن رضایت هستیم

سایت خبرآنلاین نیز به نقل از حمیدرضا گودرزی، وکیل محمدعلی نجفی نوشت: تلاش‌ها برای حصول رضایت از اولیای دم ادامه دارد و در پی انجام مذاکره برای کسب رضایت آنها هستیم.

او درباره خبری که در فضای مجازی در خصوص جلب رضایت اولیای دم میترا استاد منتشر شده است، گفت: مذاکرات هنوز به نتیجه قطعی منجر نشده است.