تصادف زنجیره‌ای ۱۴ خودرو با ۱۱ مصدوم

کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: تصادف یک دستگاه تریلی با ۱۴ دستگاه خودرو سواری در بجنورد، ساعتی پیش سبب مصدوم شدن ۱۱ نفر شد.

ایرنا: کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: تصادف یک دستگاه تریلی با ۱۴ دستگاه خودرو سواری در بجنورد، ساعتی پیش سبب مصدوم شدن ۱۱ نفر شد.

سرگرد محمد عمارلو عصر جمعه اظهار داشت: تصادف زنجیره ای در خروجی بوستان بش قارداش در جنوب شهر بجنورد گزارش شده است.

وی افزود: بارندگی ها سبب آبگرفتگی بخشی از جاده و کند شدن حرکت خودروها شده بود که لغزندگی جاده هم در وقوع این سانحه نقش داشت.

کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: علت تصادف، عدم توجه به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه توسط راننده کشنده گزارش شده است.

وی افزود: در این تصادف زنجیره ای ۱۴ دستگاه خودرو سواری برخورد کردند که منجر به زخمی شدن ۱۱ نفر شد اما خوشبختانه مصدومیت آنان شدید و نگران کننده نیست.

سرگرد عمارلو خاطرنشان کرد: سطح جاده ها در نخستین بارندگی ها لغزنده تر است از این رو رانندگان باید بیشتر احتیاط کرده و غافلگیر نشوند.

کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی تصریح کرد: سطح جاده ها در تابستان به علت ترددهای زیاد، پوشیده از گرد و غبار، دوده و اثر لاستیک است و به همین علت در اثر باران بسیار لغزنده می شود.

خراسان شمالی در حد فاصل دو قطب سیاحتی و زیارتی است و سالانه میلیون ها مسافر از آن گذر می کنند.