واژگونی تریلی؛ راننده گرفتار در آهن‌پاره‌ها

معاون امداد و نجات هلال‌احمر استان سمنان از واژگونی یک دستگاه تریلی در کیلومتر ۱۱ محور سرخه-سمنان خبر داد و گفت: در این حادثه راننده گرفتار میان آهن‌پاره‌ها رهایی یافت.

خبرگزاری مهر: معاون امداد و نجات هلال‌احمر استان سمنان از واژگونی یک دستگاه تریلی در کیلومتر ۱۱ محور سرخه-سمنان خبر داد و گفت: در این حادثه راننده گرفتار میان آهن‌پاره‌ها رهایی یافت.

علی یحیایی  ضمن بیان اینکه عملیات رهاسازی حادثه واژگونی تریلی توسط امدادگران هلال‌احمر انجام شد، ابراز داشت: این حادثه ساعت ۱۴:۴۹ دقیقه بعدازظهر پنجشنبه به هلال‌احمر گزارش و عملیات امداد و نجات برای آن صورت گرفت.

وی ضمن بیان اینکه بلافاصله پس از اطلاع از حادثه یک تیم عملیاتی از پایگاه نجات سرخه به محل حادثه اعزام شدند، افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی نجات به همراه دو نفر از امدادگران و نجات گران هلال‌احمر حضور داشتند.

معاون امداد و نجات هلال‌احمر استان سمنان همچنین اضافه کرد: در این حادثه راننده تریلی مصدوم در میان آهن‌پاره‌ها گرفتارشده بود که امدادگران هلال‌احمر عملیات رهاسازی با استفاده از ست نجات را برای وی انجام داده و برای اعزام به مرکز درمانی به اورژانس تحویل شد.