درگیری مسلحانه پلیس اهواز با سارقان

جانشین فرمانده انتظامی اهواز گفت: ۲ سارق مسلح که قصد زورگیری از یک شهروند را داشتند با هوشیاری ماموران پلیس در عملیات تعقیب و گریز دستگیر شدند .‌

ایرنا: جانشین فرمانده انتظامی اهواز گفت: ۲ سارق مسلح که قصد زورگیری از یک شهروند را داشتند با هوشیاری ماموران پلیس در عملیات تعقیب و گریز دستگیر شدند .‌

سرهنگ کیومرث کشوری روز چهارشنبه در خصوص جزییات این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی کلانتری ۲۶ این فرماندهی در حین گشت‌زنی متوجه راکبان یک موتور سیکلت شدند که سر و صورت خود را پوشانده بودند و با مسدود کردن مسیر یک شهروند، به وسیله سلاح گرم، قصد سرقت از وی را داشتند.

وی افزود: سارقان با دیدن مأموران پلیس اقدام به فرار کرده و به سمت مأموران تیراندازی کردند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و بی‌توجهی سارقان، مأموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کرده که سارقان مسلح مجبور به رها کردن موتورسیکلت شده و به ساختمانی که در همان نزدیکی بود پناه بردند.

سرهنگ کشوری بیان کرد: سرانجام با هوشیاری و دقت عمل مأموران کلانتری ۲۶ هر دو متهم در دام پلیس گرفتار و یک قبضه سلاح جنگی به همراه موتورسیکلت سرقتی از آنان ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی اهواز گفت: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.