یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار جنوب غرب تهران دستگیر شد

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل و اوباش باسابقه جنوب غرب تهران خبر داد.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل و اوباش باسابقه جنوب غرب تهران خبر داد.

سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل و اوباش باسابقه محلات جنوب غرب تهران خبر داد و گفت: یکی از اراذل و اوباش با اقدام به قدرتنمایی در یکی از محلات جنوب غربی تهران در خیابان فلاح با حمله به کسبه محل و غرفه‌داران اقدام به ایجاد ناامنی و رعب و وحشت و ضرب و شتم غرفه‌داران می‌کند.

وی ادامه داد: این فرد با سلاح سرد از نوع قمه به یکی از کسبه حمله کرده و او را از ناحیه سر و دست مجروح می‌کند. این حادثه در 27 اسفند ماه سال گذشته اتفاق افتاد و پرونده شکایتی در این خصوص از سوی شاکیان در یکی از پلیس‌های تخصصی تهران برگ تشکیل می‌شود که در ادامه بررسی پرونده در اختیار پلیس اطلاعات تهران بزرگ قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه در بررسی‌های انجام شده موفق به شناسایی این شرور سابقه‌دار شدیم، خاطرنشان کرد: این فرد دارای هشت فقره سابقه قدرتنمایی، نزاع‌های فردی و جمعی با سلاح‌های سرد، تصرف عدوانی، شرب خمر، استعمال و فروش مواد مخدر، اخلال در نظم عمومی و سرقت است.

سردار ذوالقدری با بیان اینکه با بررسی‌های بیشتر موفق به شناسایی مخفیگاه این شرور شدیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه این فرد در حوزه خرید و فروش مواد مخدر اقدام می‌کرد از همین رو به صورت مداوم مخفیگاه خود را تغییر می‌داد، با بهره‌گیری از منابع اطلاعاتی موفق شدیم مخفیگاه این فرد را در غرب تهران شناسایی و در یک عملیات ضربتی این متهم را دستگیر کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به سابقه این فرد و حضور شاکیان قرار بازداشت برای این متهم صادر و روانه زندان شد.

رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ تصریح کرد: در بررسی‌های به عمل آمده از مخفیگاه این فرد توانستیم 5/12 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک را که در دیواری در این مخفیگاه جاساز کرده بود کشف و ضبط کنیم. همچنین مقادیری مشروبات الکلی و خارجی و چند قبضه سلاح سرد نیز از مخفیگاه این فرد کشف شد.

لینک کوتاه

منبع: ایلنا