بازدید بیش از سه میلیون نفر از مجموعه فرهنگی-گردشگری عباس آباد

براساس آمار دریافتی از شرکت نوسازی عباس آباد، در بهار سال امسال سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از این مجموعه تفریحی-گردشگری بازدید کردند.

خبرگزاری میزان- براساس آمار دریافتی از شرکت نوسازی عباس آباد، در بهار سال امسال سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از این مجموعه تفریحی-گردشگری بازدید کردند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، با توجه به ظرفیت ویژه منطقه فرهنگی-گردشگری عباس آباد، آمار بازدید کنندگان این مجموعه در بهار سال ۹۸ برابر با سه میلیون و دویست هزار نفر بوده است. این آمار در مقایسه با بهار سال گذشته بیش از ۶۰۰ هزار نفر افزایش داشته، به این معنی که تعداد بازدیدکنندگان این مجموعه در مدت مشابه سال قبل حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار نفر بود.

قدم زدن روی پل طبیعت بر فراز بزرگراه مدرس، اجرای برنامه‌های فرهنگی و تفریحی در بوستان‌های نوروز و آب و آتش و برگزاری جنگ‌های شبانه از جمله عوامل جذب بازدید کننده در اراضی عباس آباد است.

براساس آمار شرکت نوسازی عباس آباد، ۳۵ درصد از بازدیدکنندگان مخاطب برنامه‌های فرهنگی بودند و ۶۵ درصد نیز صرفاً از فضای موجود بازدید کردند. همچنین قالب برنامه‌های اجراشده در بهار سال به ترتیب ۵۹ درصد شهری، ۳۸ درصد ملی، یک درصد فراملی و دو درصد محله‌ای بوده است.