تهران| 10 مسموم بر اثر نشت گاز در ولنجک

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از نشت گاز در یک ساختمان 56 واحدی در ولنجک و مسمومیت 10 نفر در این حادثه خبر داد.

تهران| 10 مسموم بر اثر نشت گاز در ولنجک

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر نشت گاز در یک واحد 56 واحدی در ولنجک درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: صبح امروز عوامل اورژانس در تماس با پلیس 110 اعلام کردند دو نفر به دلیل نشت گاز در منزل مسکونی خود در ولنجک مسموم شده‌اند.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: ظاهراً یکی از این افراد مسموم در تماس با اورژانس ماجرا را اعلام کرده و پس از تماس از هوش رفته بود.

وی تصریح کرد: پلیس 110 نیز به سرعت در محل حاضر شد، بررسی‌های اولیه نشان داد ساختمان مذکور دارای 56 واحد مسکونی است و مأموران با توجه به استنشاق گاز در تمام راهروها، برای تخلیه تمام سکنه از داخل واحدها اقدام کردند.

موقوفه‌ای خاطرنشان کرد: ساکنان پنج واحد از 56 واحد در منزل خود را باز نکردند لذا مأموران با توجه به حساسیت موضوع اقدام به تخریب در این پنج واحد کردند.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت افزود: هشت نفر در این پنج واحد بدحال بودند اما علائم حیاتی داشتند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی با اشاره به مسمومیت مجموعاً 10 نفر در این حادثه، گفت: مصدومان شامل دو آقای 60 ساله، یک آقای 40 ساله، چهار خانم 30 تا 40 ساله، و سه کودک هشت تا 9 ساله هستند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

به گفته موقوفه‌ای، تمام واحدهای این ساختمان از سکنه تخلیه شدند و عوامل آتش‌نشانی در حال بررسی علت نشت گاز هستند.

سقوط مرگبار زن جوان به چاه 25 متری

انتهای پیام/