مسمومیت ۱۰ نفر بر اثر نشت گاز

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از نشت گاز در یک واحد ۵۶ واحدی در ولنجک خبر داد.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از نشت گاز در یک واحد ۵۶ واحدی در ولنجک خبر داد.

مسمومیت ۱۰ نفر بر اثر نشت گاز به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ،  سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام خبر نشت گاز در یک واحد ۵۶ واحدی در ولنجک درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: صبح امروز عوامل اورژانس در تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کردند دو نفر به دلیل نشت گاز در منزل مسکونی خود در ولنجک مسموم شده‌اند.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: ظاهراً یکی از این افراد مسموم در تماس با اورژانس ماجرا را اعلام کرده و پس از تماس از هوش رفته بود.

وی تصریح کرد: پلیس ۱۱۰ نیز به سرعت در محل حاضر شد، بررسی‌های اولیه نشان داد ساختمان مذکور دارای ۵۶ واحد مسکونی است و مأموران با توجه به استنشاق گاز در تمام راهروها، برای تخلیه تمام سکنه از داخل واحد‌ها اقدام کردند.

موقوفه‌ای خاطرنشان کرد: ساکنان ۵ واحد از ۵۶ واحد در منزل خود را باز نکردند لذا مأموران با توجه به حساسیت موضوع اقدام به تخریب در این پنج واحد کردند.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت افزود: در مجموع ۸ نفر در این پنج واحد که بدحال بودند، اما علائم حیاتی داشتند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی با اشاره به مسمومیت ۱۰ نفر در این حادثه، گفت: مصدومان شامل ۲ آقا ۶۰ ساله، یک آقا ۴۰ ساله، چهار خانم ۳۰ تا ۴۰ ساله، و سه کودک هشت تا ۹ ساله هستند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

به گفته موقوفه‌ای، تمام واحد‌های این ساختمان از سکنه تخلیه شدند و عوامل آتش‌نشانی در حال بررسی علت نشت گاز هستند.