ظریف: مدیون مردم هستیم

وزیر امور خارجه کشورمان، گفت: مردم ما با مقاومت خود در برابر سختی ها به ما اجازه دادند که طعم استقلال و آزادی را بچشیم، ما مدیون مردم هستیم.

خبرگزاری مهر: جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در مراسم تجلیل از برخی بازنشستگان آن وزارت خانه به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی که امشب برگزار شد اظهار داشت: مردم ما با مقاومت خود در برابر سختی ها به ما اجازه دادند که طعم استقلال و آزادی را بچشیم، ما مدیون مردم هستیم و این افتخار ما هست که خادم این مردم باشیم.

وی گفت: دوستان پیشکسوتی که سالهای عمر خود را صرف خدمت به مردم داشتند تجارب ارزشمندی را اندوختند و ما در قبال آنها باید از هر امکانی که می توانیم استفاده کنیم و از آن دریغ نکنیم.

ظریف ادامه داد: من اذعان دارم که تمام تلاش بنده و همکارانم که برای این عزیزان انجام میدهیم در شان بازنشستگان عزیز نیست، کسانی که در میان آنها خانواده های محترم شهدا هم هستند.

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: ما در کشور مجموعه ای مانند بازنشستگان وزارت امور خارجه نداریم و این تجارب ارزشمند آنان مورد نیاز کشور است.

وی ادامه داد: پیشکسوتان در حوزه های مختلف از تشریفات تا کنسولی، حقوقی، سیاسی و اداری می توانند از ارایه تحلیل برای رسانه ها تا کار برای نهادها و سازمان های مرتبط مورد استفاده قرار بگیرند که ما نیز برای آنها تا جایی که امکان دارد این ظرفیت و بستر را فراهم می کنیم.

گزارش مشکل
بازنشستگانمدیون