یک نماینده مجلس: باید به سرعت به شرایط پیش از برجام بازگردیم

عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: اعتقاد داریم که باید به سرعت به شرایط پیش از برجام بازگردیم و به نوعی نیازهای کشور را در زمینه دارو و سایر موارد تأمین کنیم.

خبرگزاری میزان- عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: اعتقاد داریم که باید به سرعت به شرایط پیش از برجام بازگردیم و به نوعی نیازهای کشور را در زمینه دارو و سایر موارد تأمین کنیم.

نمی‌توانیم به اروپایی‌ها اعتماد کنیم محمد حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در ارزیابی خود از گام دوم ایران در کاهش تعهدات برجامی، گفت: اروپایی‌ها به تعهدات خود در برجام به طور شفاف عمل نکردند و ایران به درستی گام دوم خود در کاهش تعهدات برجامی را برداشت.

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی احتمال اینکه اروپایی‌ها مجددا زمان را از ایران بگیرند و باز هم به تعهداتشان عمل نکنند وجود دارد.

عضو کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس تاکید کرد: ایران هموراه به دنبال مباحث صلح آمیز در منطقه و دنیا بوده است لذا ما همچنان در راستای فناوری هسته‌ای‌ خودمان با اقتدار حرکت خواهیم کرد.

حسینی بیان داشت: اگر در شرایط فعلی بخواهیم مجددا به اروپایی‌ها طی مذاکره جدید اعتماد کنیم باز هم شاهد عهدشکنی آنها خواهیم بود.

این نماینده مجلس بیان داشت: ما اعتقاد داریم که باید به سرعت به شرایط پیش از برجام بازگردیم و به نوعی نیازهای کشور را در زمینه دارو و سایر موارد تامین کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: طی سالهای اخیر در راکتور اراک و سایر مراکز هسته‌ای به نوعی متضرر شدیم و باید گام‌های موثری در این حوزه برداریم.