باید توفیق خدمت در راه شهدا را قدر بدانیم

رییس اداره عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه خداوند کسی که برای او کار می‌کند را بدون جواب نمی‌گذارد، گفت: باید توفیق خدمت در راه شهدا را قدر بدانیم.

باید توفیق خدمت در راه شهدا را قدر بدانیم
باید توفیق خدمت در راه شهدا را قدر بدانیم

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین دانش، رییس اداره عقیدتی سیاسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ابتدای همایش سراسری مدیران این بنیاد با اشاره به روایتی مبنی بر اینکه وقتی روز قیامت می‌شود و نامه عمل را به دست انسان می‌دهند برخی خوشحال و برخی ناراحتند، اظهار داشت: آنهایی که خوشحالند، گناهی مرتکب نشده‌اند. همچنین خداوند به آنانی که استغفار می‌کنند، توجه دارند.

وی ادامه داد: در روایات سفارش شده است که هر وقت، محزون شدید استغفار کنید. کسی که استغفار کند، غم و غصه‌اش برطرف می‌شود. البته استغفار نیز مراحلی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین دانش تاکید کرد: گاهی مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی پیش می‌آید، که بر اثر آنها بسیار نگران می‌شویم. بزرگان دینی فرموده‌اند در اینجا نیز استغفار کنیم. گاهی در زندگی روزانه نیز مشکلاتی پیش می‌آید، که در اینجا نیز تاکید بر استغفار شده است.

وی در پایان با بیان اینکه خداوند با استغفار به ما عزت و آبرو در دنیا و آخرت می‌دهد، خاطرنشان کرد: خداوند کسی که برای او کار می‌کند را بدون جواب نمی‌گذارد و توفیق خدمت در راه شهدا را باید قدر بدانیم.

انتهای پیام/