اپل تولید آیفون 7 را کاهش داد

به نظر می‌رسد شکل ظاهری آیفون ۷ که خیلی به آیفون ۶ و ۶s شبیه است به ضرر اپل تبدیل شده است. اتفاقی که باعث شده کاربران از این محصول کمتر استقبال کنند و فروش آیفون ۷ به آن اندازه‌ای نباشد که اپل انتظار داشت.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به نظر می‌رسد شکل ظاهری آیفون ۷ که خیلی به آیفون ۶ و ۶s شبیه است به ضرر اپل تبدیل شده است. اتفاقی که باعث شده کاربران از این محصول کمتر استقبال کنند و فروش آیفون ۷ به آن اندازه‌ای نباشد که اپل انتظار داشت.

اپل تولید آیفون ۷ را کاهش داد
اپل تولید آیفون ۷ را کاهش داد

براساس اطلاعات منتشر شده در سایت Nikkei اپل تولید آیفون ۷ را ۱۰ درصد کاهش داده است. البته این میزان چندان زیاد نیست و اپل باز هم می‌تواند تعداد زیادی گوشی بفروشد؛ اما به هر حال درآمد این شرکت را کاهش می‌دهد. امسال اولین سالی است که اپل با کاهش فروش آیفون مواجه می‌شود. البته شرایط بازار، قیمت نهایی این گوشی و حضور شرکت‌های چینی از دلایل اصلی این کاهش فروش هستند.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که اپل قصد دارد آیفون سال بعد را با تغییرات بسیار زیادی راهی بازار کند. تا این لحظه مشخص شده که آیفون بعدی در سه مدل راهی بازار می‌شود که یک مدل به صفحه نمایش OLED مجهز شده و به نظر می‌رسد که صفحه نمایش آن خمیده باشد. به احتمال زیاد گوشی سال آینده می‌تواند فروش بالایی برای اپل به همراه داشته باشد.

گزارش مشکل
اپلآیفون