مربی سابق استقلال: چاره ای غیر از جدایی نداشتیم

مربی فصل گذشته استقلال تهران که به سایپا ملحق شده است، گفت: مسئولان استقلال برای انتخاب سرمربی روزهای شلوغی را سپری می‌کنند و چاره ای جزء جدایی از این تیم نداشتیم.

ایرنا: اشکان نامداری، مربی فصل گذشته استقلال تهران اظهار داشت: من و «بیژن طاهری» ۲ هفته پیش از تیم فوتبال سایپا پیشنهاد همکاری دریافت کردیم و از آنها فرصت دو هفته ای درخواست کردیم تا پس از روشن شدن شرایطمان برای حضور در این تیم تصمیم گیری کنیم.

وی افزود: باشگاه استقلال شرایط خاص خودش را دارد و سر مسئولان این تیم برای انتخاب سرمربی شلوغ است. وقتی امرور «دوشنبه» فرصتی دو هفته ای ما به پایان رسید، چاره ای به جز جدایی و انتخاب تیم جدید نداشتیم.

مربی سابق استقلال: چاره ای غیر از جدایی نداشتیم

مربی اسبق استقلال خاطرنشان کرد: شرایط استقلال به گونه ای است که در ابتدا باید سرمربی انتخاب شود و پس از آن به فکر جذب بازیکنان جدید برای فصل آینده باشد و درست به همین علت ادامه همکاری مقدور نبود.

نامداری تصریح کرد: با فرهاد مجیدی تماس گرفتم اما موفق به برقراری ارتباط با او نشدم و برای او در استقلال آرزوی موفقیت کردم.

وی تاکید کرد: شاید باور نکنید اما مذاکره و توافق من و بیژن طاهری با سایپا یک دقیقه هم طول نکشید و خیلی سریع قرارداد همکاری امضا کردیم.

مربی سایپا در پایان گفت: از امروز تمام فکر و ذهن من معطوف به تیم فوتبال سایپا است و برای استقلال نیز در ادامه مسیری که پیش رو دارد آرزوی موفقیت می کنم.