شکایت از روزنامه و اهدای غرامت به خیریه به سبک اسطوره سرخ‌ها

ایلنا: اسطوره آس رم بعد از شکایت از روزنامه ورزشی قصد دارد غرامت آن را به خیریه اهدا کند.

شکایت از روزنامه و اهدای غرامت به خیریه به سبک اسطوره سرخ‌ها

اسطوره آس رم بعد از شکایت از روزنامه ورزشی قصد دارد غرامت آن را به خیریه اهدا کند.

به گزارش ایلنا، دانیله دروسی از روزنامه لا رپوبلیکا شکایت کرده و قصد دریافت غرامت از این روزنامه و اهدای آن به خیریه را دارد.

این روزنامه مطلب مفصلی نوشته و در آن آورده بود که دروسی و هم‌تیمی‌هایش تلاش کرده‌اند اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو، مربی سابق رم و فرانچسکو توتی، از مدیران باشگاه را برکنار کنند.

این روزنامه نوشته یک ایمیل از سوی اد لیپی، مربی بدنساز سابق رم به جیمز پالوتا، رییس باشگاه را در اختیار دارد که در دسامبر گذشته ارسال شده و در آن نوشته شده که دروسی به همراه ادین ژکو، کاستاس مانولاس و الکساندر کولاروف خواستار برکناری دی‌فرانچسکو، مونچی مدیر ورزشی وقت و توتی شده‌اند.

دروسی در نامه‌ای سرگشاده گفته است: «در مقاله‌ای که در لا رپوبلیکا منتشر شد، به من رفتاری نسبت داده شده که هرگز متعلق به من نیست و حرف‌هایی به من نسبت داده شده که هرگز نزده‌ام.

می‌خواهم انزجار خود را از خبرهایی که مکررا منتشر می‌شود و دروغ محض است ابراز کنم. به همین دلیل مجبورم از خود دفاع کنم. اینکه بنویسند من یا دیگر بازیکنان حرفه‌ای و خارق‌العاده که همیشه با تمام وجود برای رم جنگیده‌ایم چنین رفتاری داشته‌‌ایم، مضحک و البته کاملا دروغ است.

در هر حال، به نظرم این مطلب تلاش کرده وجهه من را خراب کند و باعث تخریب چهره من شده است. از وکلایم می‌خواهم بابت این موضوع از این روزنامه شکایت کنند و غرامت بگیرند و من کل مبلغ غرامت را به خیریه خواهم داد. این نخستین بار نیست که تلاش کرده‌اند دوستی من با توتی را خراب کنند. پاسخ من این است: باید بیشتر از اینها تلاش کنید...»