نفرات برتر مسابقه انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوایان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم‌ملی تکواندو ناشنوایان به منظور حضور در نهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ هنگ کنگ معرفی شدند.

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم‌ملی تکواندو ناشنوایان به منظور حضور در نهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ هنگ کنگ معرفی شدند.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، مسابقات انتخابی تیم‌ملی تکواندو بانوان ناشنوایان در ۲ بخش کیوروگی و پومسه به منظور شناخت نفرات برتر برای حضور در نهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ ناشنوایان در هنگ کنگ صبح امروز دو شنبه (۱۳ خرداد ماه) در فدراسیون برگزار شد.

در پایان این مسابقات نفرات برتر به شرح زیر اعلام شد:

وزن اول: مرضیه خوش احوال و فاطمه درشتی (تهران)

وزن دوم: فاطمه زهرا زکیلانی (مازندران) و پرستور باقری (سمنان)

وزن سوم: نسیبه شهبازی (کردستان)

وزن چهارم: مونا شیری (تهران)

پومسه: فاطمه زارع و مریم خدابنده (فارس) و تکتم مومنی پور و زهرا ابراهیمی (خراسان رضوی)

نایب رئیس بانوان فدراسیون با اعلام نفرات برتر، اظهار داشت: در اولین اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوایان ۱۶ ورزشکار از ۱۰ الی ۱۳ خردادماه زیر نطر کادر فنی مورد ارزیابی قرار گرفتند، صبح امروز با حضور داوران فدراسیون تکواندو مسابقات درون اردویی برگزار و ۶ نفر در بخش کیوروگی و ۴ نفر در بخش پومسه انتخاب شدند و در نهایت ۴ نفر در کیوروگی و ۳ نفر در پومسه به بازی‌های آسیایی اعزام خواهند شد.

زهرا داودی در ادامه گفت: بانوان تکواندو کار ناشنوای کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۵ چین تایپه در دو وزن شرکت کردند و صاحب ۱ مدال طلا و ۱ مدال برنز شدند و این دوره در کیوروگی در ۴ وزن شرکت خواهیم کرد و در پومسه نیز در دو بخش انفرادی و تیمی رقابت خواهیم داشت.

نهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۹ ناشنوایان از ۱۰ الی ۲۱ آبان ماه در هنگ کنگ برگزار می‌گردد.

آخرین اخبار تیم ملی تکواندو ناشنوایان