دور جدید فعالیت‌های بسیج در مناطق سیل‌زده با پایان ماه رمضان آغاز می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: پایان ماه مبارک رمضان، آغاز دور جدید فعالیت‌های بسیج و گروه‌های جهادی در مناطق سیل‌زده است.

خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: پایان ماه مبارک رمضان، آغاز دور جدید فعالیت‌های بسیج و گروه‌های جهادی در مناطق سیل‌زده است.

دور جدید فعالیت‌های بسیج در مناطق سیل‌زده با پایان ماه رمضان آغاز می‌شود «محمد زهرایی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه مادامی که کار بر زمین مانده در مناطق سیل‌زده وجود داشته باشد، بسیج در صحنه حاضر خواهد بود، گفت: پایان ماه مبارک رمضان، آغاز دور جدید فعالیت‌های بسیج و گروه‌های جهادی در مناطق سیل‌زده است.

وی با بیان اینکه از اواسط خردادماه، کار بسیج و گروه‌های جهادی برای ساخت و تعمیر خانه‌ها در مناطق سیل‌زده آغاز می‌شود عنوان کرد: طبق توافق صورت گرفته میان بسیج و بنیاد مسکن، کار ساخت و تعمیر ۲۰ هزار خانه در مناطق سیل‌زده گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان به بسیج سپرده شده است و ما سعی می‌کنیم با تمام توان و به صورت شبانه روزی کار کنیم تا این خانه‌ها هرچه سریع‌تر در اختیار مردم قرار بگیرند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی همچنین گفت: از مجموع این ۲۰ هزار واحد مسکونی، در حال حاضر تامین اعتبار ۸ هزار واحد از سوی دولت مهیا شده و قرار است اعتبار ۱۲ هزار پروژه مرحله دوم نیز به زودی پرداخت شود.