فرار تروریست‌ها از دروازه شمالی کفرنبوده با آزادی شهرک القصابیه/ دورخیز نیرو‌های ارتش سوریه برای پاکسازی شهرک‌های مغر الحنطه و مغر الحمام

تازه‌ترین خبر‌ها از جنوب استان ادلب حاکیست، نیرو‌های ارتش سوریه عملیاتی را از پیش از ظهر امروز با پشتیبانی یگان‌های موشکی، توپخانه و جنگنده‌های روسی در محور شمالی شهرک کفرنبوده آغاز کردند.

خبرگزاری میزان- تازه‌ترین خبر‌ها از جنوب استان ادلب حاکیست، نیرو‌های ارتش سوریه عملیاتی را از پیش از ظهر امروز با پشتیبانی یگان‌های موشکی، توپخانه و جنگنده‌های روسی در محور شمالی شهرک «کفرنبوده» آغاز کردند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، تازه‌ترین خبر‌ها از جنوب استان ادلب حاکیست، نیرو‌های ارتش سوریه عملیاتی را از پیش از ظهر امروز با پشتیبانی یگان‌های موشکی، توپخانه و جنگنده‌های روسی در محور شمالی شهرک «کفرنبوده» آغاز کردند.

یک منبع میدانی که از نزدیک در جریان تحولات میدانی در این منطقه است به خبرگزاری میزان اعلام کرد: نیرو‌های سوری پس از چند ساعت درگیری سنگین و نفس گیر توانستند شهرک «القصابیه» را از اشغال تروریست‌های جبهه النصره خارج کنند.

این منبع میدانی با بیان این که نیرو‌های ارتش سوریه در حال تثبیت مواضع در این شهرک تازه آزاد شده هستند، گفت: تعدادی از عناصر تروریستی در جریان درگیری‌ها کشته و زخمی شدند و شماری دیگر پس از متحمل شدن خسارت‌های سنگین از منطقه متواری شدند.

وی از ادامه درگیری‌ها در حومه شهرک «القصابیه» خبر داد و افزود: گروهی دیگر از نیرو‌های ارتش سوریه عملیات پاکسازی شهرک‌های «مغز الحنطه و مغر الحمام» را شروع کرده اند و درگیری‌ها در این محور به شدت ادامه دارد.

به گزارش میزان، شهرک‌های «مغر الحنطه و مغر الحمام» در حدفاصل شهرک‌های الهبیط و القاصبیه واقع شده اند؛ در حال حاضر، جاده «القصابیه - الهبیط» زیر آتش سنگین ارتش سوریه است و در آستانه قطع شدن قرار دارد.

براساس اطلاعات به دست آمده، ارتش سوریه به شدت جاده «القصابیه - الهبیط» را هدف قرار می‌دهد تا کمک رسانی از شهرک الهبیط به تروریست‌ها در حومه شهرک «القصابیه» مسدود شود.