پخش زنده دیجیاتو: کنفرانس WWDC 2019 اپل

اپل امروز دنیای تکنولوژی را به تسخیر خود در می آورد. کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل یا همان WWDC قرار است رأس ساعت 21:30 امشب به وقت تهران در مرکز همایش های مک انری در شهر سن خوزه در ایالت کالیفرنیا برگزار می شود تا جدیدترین دستاوردهای این شرکت را در حوزه نرم افزاری و احتمالاً سخت افزاری شاهد باشیم.

چه انتظاری از WWDC 2019 داریم؟ در این پست سعی کردیم به این سوال پاسخ دهیم ولی مثل همیشه وقتی پای اپل در میان است، هیچ چیزی قطعی نیست. به احتمال زیاد نسخه جدید سیستم عامل موبایلی اپل یعنی iOS 13 با دارک مورد در راه است. پروژه ای مرموز به نام Marzipan که اجرای اپ های iOS روی مک را تسهیل می کند هم می تواند بخشی از این مراسم را به خود اختصاص دهد.

نسخه جدیدی از کامپیوتر دسکتاپ قدرتمند مک پرو و نمایشگر جدید 31.6 اینچی با رزولوشن 6K هم بخشی از محصولات جدید سخت افزاری اپل در این مراسم هستند. البته اپل همیشه چند برگ دیگر را هم رو می کند؛ فقط باید منتظر ماند و دید.

امشب رأس ساعت 21:30 با دیجیاتو همراه شوید تا کنفرانس WWDC 2019 اپل را به شکل زنده تماشا کنیم و در مورد آخرین دستاوردهای اپل حرف بزنیم. در این برنامه «مانی قاسمی» سردبیر دیجیاتو و «امیر مستکین» دبیر ارشد دیجیاتو با شما همراه خواهند بود. برای تماشای این برنامه به لینک پخش زنده آپارات دیجیاتو مراجعه کنید.