کلام امام خمینی (ره) بر قلب هر مظلومی می‌نشست

وزارت اطلاعات سخن هفته خود را به سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اختصاص داد.

وزارت اطلاعات سخن هفته خود را به سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اختصاص داد.

کلام امام خمینی (ره) بر قلب هر مظلومی می نشست به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، وزارت اطلاعات در سخن هفته امروز- دوشنبه- نوشت: کلام امام خمینی (ره) بر قلب هر مظلومی می‌نشست، هر زمان می‌گویی خمینی گویا از شخصیتی سخن می‌گویی که پیرو ائمه اطهار (علیهم السلام) است و قلوب مردم کل دنیا را با شنیدن کلماتش به سوی خود می‌کشد.

تصریح کرد: پس از قرن‌ها ظلم و ستم، دنیای مادی بار دیگر مجدّد دین خود را به خود دید. کسی که با تقوا و مقابله با نفسش به درجاتی رسیده بود که کلامش بر قلب هر مستضعف و مظلومی می‌نشست و همه را برای راه اندازی یک انقلاب فراگیر بسیج می‌کرد.

وزارت اطلاعات در ادامه سخن هفته خود بیان کرد: وقتی می‌گویی خمینی گویا از شخصیتی سخن می‌گویی که پیرو ائمه اطهار (علیهم السلام) است و قلوب مردم کل دنیا را با شنیدن کلماتش به سوی خود می‌کشد.

در ادامه آمده است: وقتی می‌گویی خمینی گویا فرزندان شهید این مرز و بوم را می‌بینی که برای اجرای دستورات الهی اش به صف ایستاده‌اند، وقتی می‌گویی خمینی گویا دفتر ظلم و ستم مستکبران بسته شده و خون شجاعت و غیرت و استکبارستیزی به رگ‌های پر از التهاب و خالی شده از معنویت جاری می‌شود.

وزارت اطلاعات در سخن هفته تصریح کرد: وقتی می‌گویی خمینی به ۱۴ خردادش که جسم پاکش از این دنیا رخت بربست نمی‌اندیشی بلکه تفکر جهان شمولش برای گسترش آزادگی و حریت در دنیا را می‌بینی که هر روز پررنگ‌تر از قبل به دست شاگرد و خلف شایسته اش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در فضای غبار آلود دنیا منتشر می‌شود.

همچنین، وزارت اطلاعات، سی امین سالگرد رحلت جانسوز بزرگ پیشوای مستضعفان جهان حضرت امام خمینی (ره) را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم غیرتمند و شجاع ایران اسلامی تسلیت گفت.