دستگیری عامل جنایت کیانشهر/زن جوان متخصص سرقت داخل خودرو بود/آزادی جوان ۲۴ ساله از چنگال گروگانگیران/مرگ کودک زیر بالابر صنعتی در آشپزخانه

اخبار حوادث امروز دوشنبه ۱۳ خردادماه را در این بسته خبری بخوانید.

خبرگزاری میزان- اخبار حوادث امروز دوشنبه ۱۳ خردادماه را در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اتفاقات و اخبار حوادثی کشور در سیزدهمین روز خردادماه را در این بسته خبری مرور کنید.

سقوط کابین جرثقیل با چهار مجروح

بیشتر بخوانید-رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت از سقوط کابین جرثقیل با چهار مصدوم در خیابان خوارزم خبر داد.

دستگیری عامل جنایت کیانشهر

بیشتر بخوانید- سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری راننده پراید ۲۵ ساله که بعد از درگیری با راننده نیسان او را به قتل رسانده بود خبر داد.

دستگیری سارقی با مدرک فوق لیسانس/ زن جوان متخصص سرقت داخل خودرو بود

بیشتر بخوانید- جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زن جوانی خبر داد که متخصص سرقت داخل خودرو بود.

دو برادر سارق به مرد نابینا هم رحم نکردند

بیشتر بخوانید- رئیس کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن گفت:دو برادر که از فردی نابینا سرقت کرده بودند با اقدامات پلیسی کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن بازداشت شدند.

سارق بد دهن دستگیر شد

بیشتر بخوانید- رئیس کلانتری ۱۷۷ خاورشهر دستگیری سارقی که حین دستگیری اقدام به فحاشی نسبت به ماموران می‌کرد خبر داد.

دستگیری اعضای باند سارقان محموله میلیاردی

بیشتر بخوانید- فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری اعضای باند سارقان محموله میلیاردی با شیوه جعل اسناد در شهرستان "بوئین زهرا" خبر داد.

آزادی جوان ۲۴ ساله از چنگال گروگانگیران

بیشتر بخوانید- فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از آزادی جوان ۲۴ ساله از چنگال گروگانگیران و دستگیری ۵ آدم ربا در شهرستان زاهدان خبر داد.

مرگ کودک زیر بالابر صنعتی در آشپزخانه

بیشتر بخوانید- رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد گفت:کودک دو و نیم ساله‌ای که به همراه مادر و پدرش در آشپزخانه محل کار آن‌ها حضور یافته بود به طرز مشکوکی فوت شد.

انفجار کپسول دو کارگر جوان را راهی بیمارستان کرد

بیشتر بخوانید- سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از انفجار کپسول نه کلیویی و مصدومیت شدید دو کارگر ساختمانی در محله پامنار تهران خبر داد.