جزئیات فعالیت مراکز اهدای خون تهران در تعطیلات خرداد ماه اعلام شد

سازمان انتقال خون در پیامی مردم را به حضور در مراکز اهدای خون در روزهای تعطیل دعوت کرد.

سازمان انتقال خون در پیامی مردم را به حضور در مراکز اهدای خون در روزهای تعطیل دعوت کرد.

به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، سازمان انتقال خون استان تهران در پیامی اعلام کرد: مردم نوعدوست و مهرورز پایتخت می‌توانند در روز‌های پیش رو که به مناسبت‌های سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و عید سعید فطر تعطیل هستند، با حضور در مراکز اهدای خون به یاری بیماران بشتابند.

سه شنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۸، مقارن با سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب، مرکز وصال از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب، مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس نیز از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر آماده ارائه خدمت به شهروندان تهرانی هستند.

همچنین در روز‌های چهارشنبه پانزدهم خرداد و پنج شنبه شانزدهم خرداد که با تعطیلات عید سعید فطر همراه شده، مومنین پایتخت به شکرانه یک ماه بندگی و عبادات خالصانه می‌توانند از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب به مرکز اهدای خون وصال و یا از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر به مراکز اهدای خون شهرری، ستاری و تهرانپارس مراجعه کنند.

روز جمعه هفدهم خرداد و در آخرین روز تعطیلات چهار روزه خرداد ۱۳۹۸ نیز فقط مرکز اهدای خون وصال از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در خدمت پایتخت نشینانی خواهد بود که مثل همیشه در برنامه‌های خیرخواهانه زندگی خود، وقت ویژه‌ای را برای اهدای خون و کمک به بیماران چشم انتظار، تعیین کرده اند.

اهدای خون در تعطیلات چهار روزه خرداد ۹۸