کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در کاشان/۶ قاچاقچی دستگیر شدند

کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در کاشان/۶ قاچاقچی دستگیر شدند

کاشان - فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف سه میلیارد ریال کالای قاچاق در کاشان خبر داد و گفت: ۶ قاچاقچی در این ارتباط دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ علی پورکاوه پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از سه میلیارد ریال در کاشان اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در راستای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رونق تولید و طرح مقابله با کالای قاچاق، این طرح را در سطح یکی از محورهای ورودی شهرستان کاشان اجرا کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از پنج دستگاه وسیله نقلیه شامل سه دستگاه اتوبوس، یک دستگاه خودرو نیسان و یک دستگاه خودرو کامیونت، ۷۵ عدد کپسول گاز، هشت دستگاه کولر گازی، ۲۳ هزار نخ سیگار، ۹ عدد پوشاک، ۲۰ دستگاه برس برقی، ۴۰ دستگاه اتو مو، ۵۶۰ لیتر گازوئیل، یک عدل پوشاک، هشت عدد دوربین شکاری، ۵۴ جفت انواع کفش اسپرت، ۲۶۴ ثوب انواع پوشاک قاچاق کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح ۶ قاچاقچی نیز دستگیر شدند، ابراز داشت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند که پس از تشکیل پرونده به همراه متهمان تحویل مراجع قضایی شدند.

کشف بیش از ۶۸ کیلوگرم مواد مخدر در کاشان

وی از کشف و ضبط بیش از ۶۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در کاشان خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و طی کنترل خودروهای ورودی به شهرستان کاشان به یک دستگاه خودرو ام وی ام به رانندگی فردی ۲۷ ساله به مقصد لاهیجان مظنون شدند.

پورکاوه اظهار داشت: ماموران طی بازرسی از خودرو مذکور بیش از ۶۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه ای داخل خودرو جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند و قاچاقچی دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شد.