نگاه دانشگاه آزاد در آموزش «توسعه‌ای» و «هوشمند» است

نگاه دانشگاه آزاد در آموزش «توسعه‌ای» و «هوشمند» است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نگاه دانشگاه آزاد در آموزش «توسعه‌ای» و «هوشمند» است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمد مهدی طهرانچی در نشست ستاد فرماندهی شورای اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری با بیان اینکه رویکرد این دانشگاه، توسعه هوشمند منطقه ای با بکارگیری همه امکانات بومی است، افزود: تلاش می کنیم در راستای توسعه نوآوری و فناوری، با همکاری معاونت علمی و فناوری؛ وزارت جهاد کشاورزی و بخش های استانی توسعه حوزه گیاهان دارویی را به عنوان یکی از اولویت‌های کهگیلویه و بویر احمد در دستور کار خود قرار دهیم.

وی افزود: دانشگاه آزاد با بیش از ۱۴۶ هزار تجهیز آزمایشگاهی یکی از ظرفیت های توسعه فناوری است و نگاه به دانشگاه به عنوان یک بستر نوآوری جزو اولویت های ماست و خودمان را در توسعه استان به خصوص مناطق کم تر برخوردار همراه صندوق های پژوهش و فناوری به عنوان یک بازوی اساسی این حوزه می دانیم.

وی با اشاره به قرار گرفتن آموزش در خدمت توسعه بومی استان گفت: بر اساس این نگاه، سیاست های آموزشی جدید راپیش می بریم و سرمایه های انسانی را به سوی حل نیازهای استان هدایت می کنیم. در حال تحول نظام آموزش هستیم زیرا معتقدیم با نظام آموزشی فعلی دانش آموخته کشاورزی کمکی به حل مشکلات نمی‌کند.