ویلموتس گرم کردن یاد داد/ هاشمیان مترجم شد

ویلموتس گرم کردن یاد داد/ هاشمیان مترجم شد

تمرین تیم ملی فوتبال ایران با حضور مارک ویلموتس در زمین شماره ۲ کمپ مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران با حضور مارک ویلموتس ساعت ۱۸ امروز در زمین شماره ۲ کمپ مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

* بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از خوش آمدگویی به خبرنگاران و اهدای شاخه گل به اهالی رسانه، دور مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی حلقه زدند تا به صحبت‌های او با ترجمه وحید هاشمیان گوش دهند.

* تمرین ملی پوشان با نرم دویدن به زمین چمن آغاز شد. آنها سپس زیر نظر مربی بدنساز، حرکات کششی را دنبال کردند. مارک ویلموتس که به گرم کردن بازیکنان مشغول بود نکات لازم را برای انجام سایر حرکات کششی به آنها گوشزد کرد.

* سرمربی جدید تیم ملی نکات لازم را به تدارکات تیم اعلام کرد تا آنها ادوات لازم برای انجام تمرین را فراهم کنند.

* بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که پس از جام ملت‌های آسیا دور هم جمع نشده بودند در طول تمرین امروز مدام با یکدیگر گفتگو می‌کردند.

* تمام بازیکنان دعوت شده تیم ملی غیر از بازیکنان پرسپولیس که امشب دیدار فینال جام حذفی را برگزار می‌کنند و سردار آزمون که مصدوم است در تمرین حضور داشتند.

* جورج، مشاور شخصی سرمربی تیم ملی که رسانه‌های بلژیکی او را بادیگارد وی معرفی کردند با لباس تیم ملی در تمرین حضور داشت ولی در گوشه‌ای از چمن ایستاده بود و مشغول تماشای تمرین ملی پوشان بود.

* بازیکنان تیم ملی پس از انجام حرکات کششی تمرینات کششی را زیر نظر مارک ویلموتس و وحید هاشمیان آغاز کردند.

*وحید هاشمیان که تنها دستیار ایرانی سرمربی تیم ملی است نکات فنی را همراه با ایجاد انگیزه به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

* اصحاب رسانه پس از حضور ۳۰ دقیقه‌ای در تمرین امروز زمین شماره ۲ کمپ مرکز ملی فوتبال را ترک کردند تا شاگردان ویلموتس پشت درهای بسته خودشان را برای دو دیدار تدارکاتی آینده مقابل سوریه و کره جنوبی آماده کنند.