مدیر کل جدید روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان منصوب می‌شود

مدیر کل روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان به زودی با حکمی از سوی وزیر تغییر و مدیرجدید منصوب خواهد شد.

مدیر کل روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان به زودی با حکمی از سوی وزیر تغییر و مدیرجدید منصوب خواهد شد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان طبق شنیده‌های ما از یک منبع آگاه به زودی فردی به نام فرشید طهماسبی در سمت مدیر کل روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان منصوب خواهد شد.

این فرد دبیر انجمن اسلامی دانشجویان است و سال ۸۸ دکترای تربیت بدنی اخذ نموده و ۵ سال بعد به عنوان رئیس دانشکده تربیت بدنی شهید رجایی منصوب شده است.

فرشید طهماسبی اصالتا از یکی از استان‌های غربی کشور است، این فرد حدود ۴۵ سال سن دارد و احتمالا تا ۵ روز آینده حکم مدیر کلی او از سوی وزیر ورزش و جوانان صادر خواهد شد.

مدیر کل آینده روابط بین الملل وزارت ورزش و جوانان در سوابق کاری خود تدریس در دانشگاه‌های کشور از جمله شهید رجایی دانشگاه آزاد و کمیته ملی المپیک در بخش روانشناسی ورزشی، یاد گیری حرکتی را به عنوان کارنامه به ثبت رسانده است.

سوابق اجرایی:

  • مشاور عالی ریاست مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان

  • عضو کمیته علمی و فناوری مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان

  • رئیس شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران

  • عضو شورای راهبردی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران

  • عضو کمیته روانشناسی ورزش کشور

  • مسئول کمیته رفتار حرکتی مرکز استعداد یابی مدارس سما

  • عضو انجمن اهل قلم کشور

  • ریاست دانشکده‌ی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید رجایی

با توجه به رزومه موجود از این فرد اگر چه هیچگونه تخصصی در امور بین الملل ندارد، اما سلطانی فر بنا بر دلایلی تصمیم گرفته است از وی در این سمت استفاده کند.

بعد از اینکه سلطانی فر رای اعتماد را از مجلس گرفت قول داد در مدیریت‌های زیر مجموعه از افراد متخصص و البته بانوان استفاده کند و پیش از این نیز خانم رسولی عهده دار سمت مدیر کلی روابط بین الملل بود و طبق شنیده‌های ما از منبع موثق او اکنون در مرخصی به سر می‌برد و حدود ۷ روز است که روابط بین الملل بدون مدیر اداره می‌شود و احتمالا تا هجدهم ماه جاری حکم آقای فرشید طهماسبی صادر می‌شود.

انتصاب جدید در وزارت ورزش و جوانان