یک هزار و۳۲۰میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی قزوین پرداخت شد

یک هزار و۳۲۰میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی قزوین پرداخت شد

قزوین- مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: یک هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدها و طرحهای صنعتی استان پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حمید رضا خانپور ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ «آبیک» اظهار داشت: در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی، رفع موانع و رونق تولید، فعال سازی ظرفیت تولیدی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت پذیری آنها و کمک به راه اندازی واحدها و طرحهای صنعتی بیش از ۱۸۲ پرونده متقاضیانی که در سایت بهین یاب ثبت نام کردند مورد بررسی قرار گرفت و به بانکهای عامل معرفی شده اند.

وی با اشاره تسهیلات پرداختی به واحدها و طرحهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی گفت: از میان ۵۹ طرح مصوب در سایت بهین یاب، به ۵۳ واحد تولیدی و ۶ طرح صنعتی، مبلغ یک هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است و تعدادی از واحدهای مستقر در شهرکها بصورت مستقیم و هماهنگی با بانک ها تسهیلات دریافت کرده اند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین تصریح کرد: طرحها و واحدهای صنعتی که تکمیل کننده رنجیره تامین، دارای بازار و اشتغالزایی مناسب، صادرات گرا، دانش بنیان و صنایع نوین رقابت پذیری با واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و… و. باشند جهت اخذ تسهیلات به بانکها معرفی خواهند شد.