پیرلو: رونالدو می‌تواند به منچستر برگردد

کریستیانو رونالدو همواره از علاقه اش برای بازی تا 41 سالگی سخن گفته است. او که اکنون 34 ساله است، تا 37 سالگی با یوونتوس قرارداد دارد.

ورزش سه: کریستیانو رونالدو همواره از علاقه اش برای بازی تا 41 سالگی سخن گفته است. او که اکنون 34 ساله است، تا 37 سالگی با یوونتوس قرارداد دارد.

آندره‌آ پیرلو که اخیراً در یک بازی خیریه در کنار کریستیانو رونالدو در ورزشگاه اختصاصی باشگاه یوونتوس به میدان رفت، می‌گوید فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس پس از پایان دوران حرفه‌ای‌اش در سری آ می‌تواند به راحتی در لیگ MLS آمریکا یا هر لیگ دیگری بازی کند.

پیرلو: رونالدو می‌تواند به منچستر برگردد

پیرلو که بین سال‌های 2015 تا 2017 در تیم نیویورک سیتی آمریکا بازی می‌کرد، در گفت‌وگو با نشریه «دیلی‌میل» انگلیس در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت رونالدو به یونایتد گفت:« نمی‌دانم! رونالدو دو یا سه سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد و پس از آن می‌تواند برای ادامه بازی‌اش به یونایتد، لیگ آمریکا یا هر کشور دیگری برود. به شخصه از بازی در آمریکا خیلی راضی بودم و تجربه مهمی برای من و خانواده‌ام بود.»

پیرلو ادامه داد:« از پیوستن کریس به یوونتوس سورپرایز شدم چون به خدمت گرفتن او خیلی دشوار است، اما جذب رونالدو توسط یوونتوس برای سری آ هم مهم بود.

رونالدو باعث بهبود سطح کیفی سری آ شد، در واقع او باعث شد سطح تیم‌های دیگر نیز بالا برود. حضور او در یوونتوس برای ایتالیا مهم بود. امیدواریم ستاره‌های نامدار دیگر هم مسیر رونالدو را در پیش بگیرند و به سری آ بیایند.»