سوگ توییتر برای دختران کموبازار

سه دانش آموز روستای کموبازار از توابع بخش پلان شهرستان چابهار در هوتگ (گودال کنده شده برای ذخیره آب های باران و استفاده مردم و احشام) غرق شدن و جان باختند. حالا کاربران با انتشار پستی در صفحات مجازی خود به ابراز همدردی با قربانیان این حادثه تلخ پرداختند.

برترین‌ها: سه دانش آموز روستای کموبازار از توابع بخش پلان شهرستان چابهار در هوتگ غرق شدن و جان باختند. حالا کاربران با انتشار پستی در صفحات مجازی خود به ابراز همدردی با قربانیان این حادثه تلخ پرداختند.

این دانش آموزان به نام‌های منیره خدمتی، مریم خدمتی فرزند واحد و یسرا دلشب فرزند ناصر از روستای کموبازار یا ولی محمدبازار هستند که برای برداشت آب به داخل هوتگ افتاده و غرق شدند.

سوگ توییتر برای دختران کموبازار

این دانش آموزان ۹ و ۱۰ ساله و در پایه دوم و سوم ابتدایی مشغول به تحصیل بودند.

هوتِگ یا هوتَک نام گودال مصنوعی و یا طبیعی نسبتاً بزرگی است که آب حاصل از بارندگی‌ها در آن هدایت و جمع آوری شده و در طول سال به مصارف کشاورزی و آشامیدنی انسان و حیوانات اهلی و وحشی می‌رسد، این گودال در زبان بلوچی در منطقه بلوچستان به هوتِگ مشهور است.‌

واکنش کاربران فضای مجازی به این حادثه را بخوانید:

سوگ توییتر برای دختران کموبازارسوگ توییتر برای دختران کموبازارسوگ توییتر برای دختران کموبازارسوگ توییتر برای دختران کموبازار