امنیت تمام مسیر‌های راهپیمایی به طور کامل برقرار است

رییس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ما به عنوان پلیس وظیفه داریم امنیت شرکت کنندگان در راهپیمایی را تامین کنیم و این امنیت در حال حاضر در حال اجرا است و پلیس در حال اماده باش صد درصد بوده و پلیس پیشگیری پایتخت از شب گذشنه در حال آماده باش بوده و امنیت تمام مسیر‌های راهپیمایی را به طور کامل برقرار کرده است و اجرای این امنیت تا پیان مراسم ادامه داشته است.

خبرگزاری میزان- رییس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ما به عنوان پلیس وظیفه داریم امنیت شرکت کنندگان در راهپیمایی را تامین کنیم و این امنیت در حال حاضر در حال اجرا است و پلیس در حال اماده باش صد درصد بوده و پلیس پیشگیری پایتخت از شب گذشنه در حال آماده باش بوده و امنیت تمام مسیر‌های راهپیمایی را به طور کامل برقرار کرده است و اجرای این امنیت تا پیان مراسم ادامه داشته است.

وظیفه ملت‌های مسلمان حمایت از مردم مظلوم فلسطین است/ حضور محسوس و نامحسوس پلیس برای برقراری امنیت به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری میزان، رییس پلیس پیشگیری پایتخت درباره حضور مردم راهپیمایی روز قدس گفت: حضور مردم سال به سال بیشتر می‌شود و وظیفه ملت‌های مسلمان است از مردم مظلوم فلسظین حمایت کنند.

کیوان ظهیری در حاشیه راهپیمایی روز جهانس قدس در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) اظهار داشت: امام خمینی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند و مردم عزیز کشور جمهوری اسلامی ایران پیام حضرت امام را لبیک گفته و هر سال پرشور‌تر در این مراسم شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: ما به عنوان پلیس وظیفه داریم امنیت شرکت کنندگان در راهپیمایی را تامین کنیم و این امنیت در حال حاضر در حال اجرا است و پلیس در حال اماده باش صد درصد بوده و پلیس پیشگیری پایتخت از شب گذشنه در حال آماده باش بوده و امنیت تمام مسیر‌های راهپیمایی را به طور کامل برقرار کرده است و اجرای این امنیت تا پیان مراسم ادامه داشته است.

ظهیری گفت: ماموران پلیس پیشگیری به صورت محسوس، نامحسوس، خودرویی و موتوری در تمام مسیر‌های راهپیمایی دوشادوش سایر پلیس‌های تخصصی حضور دارند و این حضور تا پایان نماز جمعه ادامه دارد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت درباره حضور مردم راهپیمایی روز قدس گفت: حضور مردم سال به سال بیشتر می‌شود و وظیفه ملت‌های مسلمان است از مردم مظلوم فلسظین حمایت کنند.