واژگونی تریلر حامل ۲۰ هزار لیترسوخت هواپیما در قزوین

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سوخت هواپیما در جاده قدیم "قزوین- رشت" خبر داد.

خبرگزاری میزان- رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سوخت هواپیما در جاده قدیم "قزوین- رشت" خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان سرهنگ دوم "رحیم خامدی" در تشریح این خبر اظهار داشت:در ساعت ۱۰:۱۳ روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره واژگونی در جاده قدیم قزوین- رشت بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران مشخص شد یک دستگاه تریلر تانکر دار حامل ۲۰ هزار لیتر سوخت هواپیما در حاشیه جاده واژگون و بلافاصله نیز عوامل آتش نشانی برای پیشگیری از خطرات احتمالی در صحنه حاضر شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین اضافه کرد: خوشبختانه این سانحه رانندگی مصدوم و فوتی نداشته و با تلاش پلیس و عوامل امداد و نجات آتش نشانی با توجه به جاری شدن سوخت بنزین در جاده و حاشیه راه با مسدود کردن مقطعی جاده در چندین نوبت و روان سازی ترافیکی به جهت جلوگیری از ترافیک به مدت ۴ ساعت، جاده ایمن سازی شد.. سرهنگ دوم خامدی در پایان تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه استان علت این سانحه را عدم توانایی وکنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در سر پیچ از سوی راننده تریلر اعلام کردند.