انتقال لروی سانه به بایرن مونیخ؟ دشوار است

اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، انتقال لروی سانه به این تیم را پروسه ای دشوار توصیف کرد.

ورزش سه: نیمکت نشینی های لروی سانه در ترکیب منچسترسیتی باعث شده اخباری در مورد احتمال انتقال او به مونیخ به گوش برسد اما بایرن که در این فصل تا به حال بازیکنانی چون پاوارد و لوکاس هرناندز را جذب کرد، ممکن است قادر به پرداخت رقمی در حدود 80 تا 90 میلیون یورو برای خرید وینگر آلمانی سیتی نباشد.

اولی هوینس در این خصوص به بیلد گفت: "هنوز اطلاع دقیقی از رقم پرداختی لازم برای جذب لروی سانه ندارم اما در کل پروسه جذب او مجموعه دشواری خواهد بود و این انتقال از لحاظ مالی آسان نیست."

انتقال لروی سانه به بایرن مونیخ؟ دشوار است

اولی هوینس که اخیرا گفته بود بایرن مونیخ دیگر انتقالی مانند خرید 80 میلیون یورویی لوکاس هرناندز از اتلتیکومادرید نخواهد داشت ادامه داد: "ما یک باشگاه فوتبال هستیم و پرداخت این رقم باعث ایجاد محدودیت برای ما شده و فکر نمی کنم در خریدهای بعدی قادر به پرداخت چنین ارقامی باشیم.

ما در حال حاضر دو یا سه بازیکن را جذب کرده ایم و قطعا ایجاد تغییر در ترکیب تیم متوقف نخواهد شد و ما پس از فینال جام حذفی به کار خود ادامه خواهیم داد. اگر حسن صالح حمیدزیچ و کارل هاینس رومینیگه نیز پیشنهادات خوبی داشته باشند، ما در شورای نظارت با اجرای آن مخالفت نخواهیم کرد."