مواضع تروریست‌ها در ادلب و حلب زیر آتش جنگنده‌های ارتش سوریه/انفجار خودروی بمبگذاری شده در ادلب تلفات در پی نداشت

ارتش سوریه رشته عملیات گسترده واکنش به نقض توافق کاهش تنش از سوی تروریست‌ها را روز سه شنبه نیز ادامه داد.

خبرگزاری میزان- ارتش سوریه عملیات گسترده‎ای را در واکنش به نقض توافق کاهش تنش از سوی تروریست‌ها علیه گروه‎های تروریستی به اجرا گذاشت.

مواضع تروریست‌ها در ادلب و حلب زیر آتش جنگنده‌های ارتش سوریه/ انفجار خودروی بمبگذاری شده در ادلب تلفات در پی نداشت به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان ؛ یگان‌های مختلف ارتش سوریه روز سه شنبه نیز عملیات پاکسازی استان‌های «حلب» و «ادلب» از بقایای تروریست‌ها را ادامه دادند.


رشته عملیات‌ اخیر ارتش سوریه در واکنش به نقض توافق کاهش تنش از سوی تروریست‌ها همچنان ادامه دارد.

در حومه شمالی استان «حماه» تروریست‌ها اقدام به تخریب شماری از مسیر‌های ارتباطی در اطراف «مورک»، «الزکاه» و «الاربعین» کرده بودند که با واکنش ارتش سوریه مواجه شد.


در همین راستا جنگنده‌های ارتش سوریه مواضع تروریست‌ها در حومه حلب را زیر آتش گرفتند.

جنگنده‌های روسیه نیز در عملیات ارتش سوریه در غرب حلب و شهر «کفر تعال» مشارکت دارند.


ضمن این که مواضع تروریست‌ها در روستا‌های «ترملا» و «شیخ مصطفی» و شهر «الزربه» در جنوب این استان را هدف قرار دادند.


از سوی دیگر انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در مرکز شهر «الدانا» در حومه شمالی استان ادلب خسارات و تلفات خاصی در بر نداشت.


مواضع تروریست‌ها در حومه جنوبی ادلب در شهر‌های «کفر عوید»، «معره ماتر»، «معره حرمه»، «کفر سجنه»، «النقیر»، «خان شیخون» و «جبالا» نیز امروز زیر آتش جنگنده‌های ارتش سوریه بودند.


ارتش سوریه که چند روز پیش موفق شد شهر «کفر نبوده» را از بقایای تروریست‌ها پاکسازی و شهر را آزاد کند امروز با یگان‌های توپخانه‌ای و موشکی خود بر مواضع تروریست‌ها در «کفر نبل» تمرکز کرده است.