دولت آمریکا به دنبال ایجاد جنگ روانی علیه ملت ایران است

دولت آمریکا به دنبال ایجاد جنگ روانی علیه ملت ایران است

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به شیطنت های اخیر دولت آمریکا گفت: دولت آمریکا به دنبال ایجاد جنگ روانی علیه ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر ، همایش فاتحان خرمشهر ظهر امروز شنبه به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در سالن جمهوری استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.

این مراسم به همت اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی برگزار شد و در پایان از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، پیشکسوتان جبهه و جنگ تجلیل به عمل آمد.

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: شیطنت‌های استکبار جهانی در روزهای اخیر و عدم پای‌بندی آمریکا به تعهدات بین‌المللی نشان می دهد که آنها به دنبال سوءاستفاده از برخی کشورهای عرب منطقه هستند و می خواهند جنگ روانی علیه ایران راه اندازی کنند.

وی با اشاره به اینکه لشکر کشی آمریکا به خلیج فارس برای ترساندن کشورهای عربی و فروش سلاح به این کشورهاست، افزود: سناریوی آمریکا ایران هراسی است و به کشورهای عربی این موضوع را تلقین می‌کند که اگر ایران قدرت را در دست داشته باشد، کشورهای عربی را تحت فشار قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران تا زمانی که حق و باطل وجود دارد، پابرجا است افزود: آمریکا با تحریم‌های ظالمانه به دنبال این است تا نارضایتی‌های داخلی را افزایش دهد ولی ملت ایران در مسیر آرمان‌های مقدس خود حرکت می‌کنند.

پورمحمدی ادامه داد: تلاش دشمنان برای ایجاد نارضایتی عمومی در کشور وجود دارد و باید با اخلال‌گران اقتصادی به شدت برخورد شود.

وی بر ضرورت ارتباط مستمر مسئولان با مردم تأکید کرد و گفت: جمهوری اسلامی قدرت خود را از مردم می‌گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه همدلی و همفکری مردم همچون سال‌های دفاع مقدس ضرورت جامعه امروز است، گفت: خرمشهرهای بیشتر و بزرگتری در پیش روی مردم بزرگ و انقلابی ایران است.

وی سپس در پایان افزود: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، یکی از مهم‌ترین عوامل برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان است.