انتقام ایمیلی از دختر جوان

پسر جوان پس از پایان دوستی با دختر تحصیل‌کرده برای انتقام‌گیری دست به کار عجیبی زد.

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: چندی‌قبل دختر 29ساله‌ای به نام منصوره با حضور در اداره پلیس ادعا کرد یک نفر ناشناس با هک‌کردن و دسترسی به حساب‌های کاربری ایمیل شخصی من اقدام به خارج‌کردن من از حساب کاربری‌ام کرده و دیگر نمی‌توانم محتواهای پژوهشی‌ام را از سایتی که عضو آن بودم، بردارم.

وی افزود: با توجه به اینکه هکر اینترنتی بعد از دسترسی به حساب کاربری دختر جوان هیچ‌گونه درخواست مالی و دوستی مطرح نکرده بود، فرضیه یک انتقا‌م‌گیری شخصی پیش‌روی مأموران قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای تهران ادامه داد: مأموران با اقدامات پلیسی و کارشناسی توانستند مخفیگاه این هکر را که مردی 34ساله به نام خسرو است، در بلوار فردوس شناسایی کنند و در ادامه با هماهنگی مقام قضائی اقدام به دستگیری متهم کردند.

سرهنگ تورج کاظمی گفت: متهم ابتدا خود را بی‌گناه می‌دانست اما وقتی در برابر دختر جوان قرار گرفت مشخص شد که منصوره و خسرو از مدتی قبل با هم دوست و در ارتباط بودند اما وقتی دچار اختلاف شدند، پسر جوان با توجه به اینکه در گذشته از ایمیل منصوره استفاده کرده و به حساب کاربری وی دسترسی داشته، برای انتقام‌گیری اقدام به تغییر رمز ورودی دختر جوان کرده و دسترسی وی را قطع کرده است.

منبع: شرق