شهرستان سروآباد با سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان توسعه می یابد

شهرستان سروآباد با سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان توسعه می یابد

سنندج - رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: با توجه به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر آباد کردن مناطق محروم، توسعه و محرومیت زدایی شهرستان سروآباد در دستور کار این نهاد قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد سعیدی کیا صبح امروز در دیدار با امام جمعه سنندج اظهار داشت: با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در هر استان یک شهرستان محروم انتخاب می‌شود که در زمینه‌های مختلف اقتصادی، بهداشتی، درمانی، آموزشی و غیره فعالیت‌های توسعه‌ای را انجام دهد.

وی افزود: در حال حاضر بنیاد مستضعفان محرومیت زدایی در ۹ نقطه کشور را آغاز کرده که شهرستان سروآباد نیز دهمین نقطه کشور است که امیدواریم فعالیت‌های توسعه‌ای به خوبی در این منطقه رقم بخورد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ادامه داد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند خدمت به محرومین باید در اولویت کار مسئولان باشد و بعد در راستای دیگر فعالیت‌ها تلاش کرد.

امام جمعه موقت سنندج نیز در این دیدار بیان کرد: در روزهای ابتدایی انقلاب امام راحل فرمودند که این انقلاب, انقلاب مستضعفین است و به همین دلیل خدمت به این قشر باید در اولویت اول مسئولان باشد.

ماموستا فائق رستمی یادآور شد: انقلاب ما انقلابی است که مردم محروم و مستضعف پشت آن بوده‌اند و امروز هم همین مردم پشت این نظام و انقلاب ایستاده‌اند و امیدواریم که این روحیه همچنان در بین مردم کشور حفظ شود.