کاراته کای گیلانی در رسیدن به مدال لیگ جهانی ناکام ماند

کاراته کای گیلانی در رسیدن به مدال لیگ جهانی ناکام ماند

رشت- دومین مرحله رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان- سری آ به میزبانی ترکیه در حالی برگزار می‌شود که نماینده گیلانی تیم ملی بانوان ایران از دست یابی به مدال باز ماند.

به گزارش خبرنگار مهر ، دومین مرحله رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان- سری آ در سال ۲۰۱۹ به میزبانی شهر استانبول ترکیه در حالی برگزار می‌شود که نماینده گیلانی تیم ملی بانوان ایران از دستیابی به مدال ناکام ماند.

سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی تیم ملی بانوان ایران در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم ابتدا بورسا توران از ترکیه را با نتیجه یک بر صفر مغلوب کرد و سپس با نتیجه ۹ بر ۲ آنا ماریا دامولیدو ایتالیایی را شکست داد.

این بانوی کاراته کای گیلانی در بازی سوم مقابل حریف فیلیپینی با توجه به هانسوکو شدن حریف به برتری رسید و گام به دور بعدی گذاشت. او در چهارمین مبارزه خود بعد از تساوی مقابل آیکا تادونو ژاپنی در هانتی با رأی داوران شکست خورد و در ادامه با شکست آیکا تادانو ژاپنی مقابل سراپ اوزچلیک ترکیه‌ای، سارا بهمنیار از گردونه رقابت‌ها کنار رفت و نتوانست به مدال دست یابد.

این رقابت‌ها تا روز یکشنبه در جریان است و سیده ستاره موسوی سرمربی تیم ملی بانوان ایران و سعید حسنی پور مربی تیم ملی مردان کاراته ایران، دو گیلانی هستند که شاگردان خود را برای کسب مدال راهی میدان می‌کنند.