کمک یک میلیارد تومانی خیران به نیازمندان کرمانشاهی

کمک یک میلیارد تومانی خیران به نیازمندان کرمانشاهی

کرمانشاه_معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از کمک یک میلیارد تومانی خیران به نیازمندان این استان خبر داد.

غلامرضا نصوری در گفتگو با خبرنگار مهر ، از راه اندازی کمپین اطعام و یافتن حامی برای ایتام و مستمندان (طرح مفتاح الجنه) در استان خبر داد و اظهار داشت: از هم استانی‌های کرمانشاهی تقاضا می‌کنم که حتماً در این کمپین‌ها شرکت کنند که بتوانیم تعداد زیادی از هم افراد تحت حمایت و هم نیازمندان استان، را تحت حمایت قرار دهیم.

وی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال تاکنون توسط خیران هم‌استانی مبلغی بیش از یک میلیارد تومان به صورت نقدی و سبد غذایی و همچنین غذای گرم بین نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه توزیع شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از اعزام نیروهای کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه به استان‌های برخوردار جهت جمع آوری کمک خبر داد و گفت: تعدادی از همکارانمان را به استان‌های برخوردار جهت حامی یابی فرستاده‌ایم تا از ظرفیت استان‌های برخوردار در این زمینه استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه بالغ بر ۷۰۰۰ ایتام تحت حمایت و خانواده محسنین در استان کرمانشاه داریم، گفت: این افراد توسط ۲۰ هزار حامی از سطح استان و کشور مورد حمایت قرار می‌گیرند.

نصوری از فعالیت ۳۲ مرکز نیکوکاری در محلات استان خبر داد و افزود: این مراکز به نیازمندان همان محل کمک خواهند کرد.

وی اشاره به برنامه‌های هفته اطعام داشت و گفت: از ۱۵ ماه مبارک رمضان مصادف با میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام به صورت یک هفته برنامه‌های هفته اطعام را خواهیم داشت و در این هفته سفره‌های افطاری برای عزیزان نیازمند پهن خواهیم کرد و از آنها پذیرایی می‌شود.