محفل انس با قرآن در پلدختر برگزار شد

محفل انس با قرآن در پلدختر برگزار شد

پلدختر- محفل انس با قرآن با حضور محمد سلیمان‌پور حافظ کل قرآن از شهر مقدس قم و قاری سید محمد شاهرخی از خرم‌آباد، در پلدختر برگزارشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، روز جمعه محفل انس با قرآن به همت دفتر امام جمعه پلدختر با نوای دلنشین سید محمد شاهرخی و اجرای عزت الله گوشه‌ای و با حضور حجت الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه پلدختر، جمعی از مسئولان و عاشقان انوار نورانی قرآن کریم در فضای مملو از معنویت، شور و شوق در مسجد جامع شهر پلدختر برگزار شد.

در این مراسم معنوی و نورانی قاریان به تلاوت آیات روح بخش کلام الله مجید پرداختند.

امام جمعه پلدختر در حاشیه این محفل معنوی در گفتگو با خبرنگار مهر قرآن را راه نجات دهنده بشر دانست و افزود: قرآن بهترین راهنمای زندگی و تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی است و ترویج فرهنگ و مفاهیم قرآنی در جامعه به ویژه در بین جوانان موجب ارتقای کیفیت زندگی سالم می‌شود.

حجت الاسلام سید محسن موسوی گفت: قرآن کریم انسان را در برابر تهاجم فرهنگی بیمه و از بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی مصون می‌دارد.

وی با بیان اینکه دشمن قصد دارد جامعه اسلامی به ویژه جوانان را از تفکر قرآنی دور سازد، افزود: قرآن کریم نور الهی و راهنمای بشر است که در ماه مبارک رمضان که ماه نزول قرآن است همه ما روزه‌داران می‌توانیم با تلاوت روح بخش کلام الهی از فیوضات و برکات این ماه بهره‌مند شویم.