بدشانسی های ما از بازی با سپیدرود شروع شد/ اشکان دلش با تیم است

بدشانسی های ما از بازی با سپیدرود شروع شد/ اشکان دلش با تیم است

اهواز ـ سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: تمام بدشانسی های تیم ما از بازی با تیم سپیدرود رشت شروع شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، جرج لیکنز پنجشنبه شب پس از تساوی تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: خیلی متأسفم که نتایج سایر بازی‌های لیگ برتر به گونه‌ای بود که به نفع ما تمام نشد و ما از کسب رتبه بالاتر محروم شدیم. بازی تیم ماشین سازی تبریز برای ما بسیار مهم بود که در نهایت این پدیده بود که بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت و بالاتر از ما ایستاد.

وی افزود: مهاجم برزیلی فولاد خوزستان که به دنبال آقای گلی بود به شدت در این بازی ما را آزار داد چرا که بسیار انگیزه داشت ولی من از بازیکنان تیم خود راضی هستم چون به خوبی به بازی برگشتیم.

لینکز با اشاره به بازی کردن در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان اظهار کرد: ورزشگاه فولاد خوزستان بسیار زیبا بود و بازی کردن در چنین استادیوم‌هایی لذت‌بخش است به گونه‌ای که هر دو تیم بازی قشنگی را ارائه دادند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین در خصوص آینده تیم خود گفت: باید خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم. تمام اتفاقات و بدشانسی‌هایمان از روز بازی سپیدرود شروع شد و امروز در دریافت گل دوم در دقایق پایانی بدشانس بودیم.

لیکنز با اشاره به اینکه اشکان دژاگه در این بازی با وجود کسالت بازی کرد، ادامه داد: اشکان با این کار خود نشان داد که دلش با تیم است و دوست دارد هواداران را خوشحال کند.