تیمی برای قهرمانی در لیگ برتر می بندم

تیمی برای قهرمانی در لیگ برتر می بندم

اهواز ـ سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر باشگاه شرایط من را قبول کند فصل بعد تیمی برای قهرمانی در لیگ برتر می‌بندم.

به گزارش خبرنگار مهر ، افشین قطبی پنجشنبه شب پس از تساوی تیمش در برابر تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی بسیار جذابی بود و من احساس می‌کنم این بازی همه چیز برای ایده‌آل بودن را در خود داشت.

وی افزود: هر دو تیم در این بازی برای پیروز شدن وارد میدان شده بودند و من لازم می‌دانم از بازیکنانم تشکر کنم که تا لحظه آخر تسلیم نشدند.

قطبی بیان کرد: از اینکه لوسیانو پریرا مهاجم فولاد خوزستان موفق به کسب عنوان آقای گلی شد بسیار خرسندم. با وجود اینکه ۳۵ سال سن داشت ولی بسیاری حرفه‌ای بود و به تیم بسیار کمک کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین در مورد آینده کاری خود در باشگاه فولاد خوزستان گفت: شب قبل از این بازی با مسئولان باشگاه صحبت‌هایی کردم و قرار بر این شد که اگر شرایط من را بپذیرند در این تیم بمانم. اگر این تیم دست من باشد، تیمی را خواهم بست که عنوان قهرمان را یدک بکشد.

قطبی بیان کرد: هدف من و بازیکنان فولاد خوزستان این است که مردم خوزستان را شاد کنیم. این خطه به خطه فوتبال‌خیز معروف است و مردمش باید یک تیم خوب در این ورزشگاه خوب و زیبا داشته باشند.