شهریار به عنوان پایلوت طرح ملی پاسخ اضطراری انتخاب شده است

 شهریار به عنوان پایلوت طرح ملی پاسخ اضطراری انتخاب شده است

شهریار- فرماندار شهریار گفت: شهریار به عنوان پایلوت طرح ملی پاسخ اضطراری انتخاب شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، نورالله طاهری ظهر پنج شنبه در اولین همایش طرح «ان. ای. آر. تی» که با حضور علیرضا اسدی شهردار شهر فردوسیه، افشارپور کارشناس، طراح و مجری طرح، برخی نمایندگان شهرداری‌های همجوار و جمع کثیر از معتمدان شهر فردوسیه در سالن اجتماعات شهرداری فردوسیه برگزار شد اظهار داشت: این طرح ملی پاسخ اضطراری یک طرح باقیات و صالحاتی است که نتایج آن را در آینده مشاهده کنیم و کسانی که دنبال چنین طرح‌هایی بوده و حمایت می‌کنند قطعاً در آینده که در همین کشور و شهرستان زندگی می‌کنند مورد رحمت خداوند و بندگان خدا خواهند بود.

وی ادامه داد: حوادث طبیعی کار خود را انجام می‌دهند و این ما هستیم که با آگاه سازی، مقاوم سازی و… باید خود را در مقابل چنین بلایایی تجهیز نموده و با سرعت عمل سریع از وقوع حوادث بزرگ پیشگیری کنیم.

طاهری افزود: اجرای این طرح می‌تواند در آگاه سازی و هوشیاری مردم در مواقع بحران کمک نموده و مسیر برنامه‌ها را در مواقع بحران مشخص نماید وکسانی که پی گیر چنین طرح‌هایی هستند پروژه خود را با دل و برای رضای خدا انجام داده و نه اینکه دنبال رضایت شهردار، فرماندار و مسئولان باشند.

شایان ذکر است که طرح ملی پاسخ اضطراری به دستور معاون اول رئیس جمهوری کلید خورده و شهرستان شهریار به عنوان پایلوت انتخاب شده و این طرح به عنوان لایحه در مجلس شورای اسلامی مطرح و برای کل کشور تسری پیدا خواهد کرد.