پایان لیگ برتر و مشکلات ادامه‌دار ورزشگاه نقش‌جهان/حلقه اتحاد بازیکنان سپاهان

پایان لیگ برتر و مشکلات ادامه‌دار ورزشگاه نقش‌جهان

اصفهان- مشکلات ادامه دار ورزشگاه نقش‌جهان با وجود پایان مسابقات لیگ برتر همچنان به چشم می‌آید و انتظار می‌رود مسئولان درباره این موضوع تدبیری جدی بیاندیشند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حواشی دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال خوزستان در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

با وجود پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال، مشکلات متعدد ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان همچنان وجود داشت و متولی خاصی برای این مشکلات معرفی نشده بود.

مسیرهای ورودی خبرنگاران و تداخل افراد غیر مسئول در مسیر جایگاه خبرنگاران از مسائلی بود که در بازی امروز مورد توجه اهالی رسانه بود اما از مسئولان سپاهان کسی برای پاسخگویی به این مشکلات در ورزشگاه نقش‌جهان حضور نداشت.

همچنین مشکلات اینترنت و سایر ساختارهای ورزشگاه نقش‌جهان و همچنین مشکلات صوت سالن کنفرانس ورزشگاه همچنان وجود دارد. در دقایق پایانی دیدار سپاهان و استقلال خوزستان، هواداران تیم اصفهانی شروع به سر دادن شعارهایی در حمایت از تیم اصفهانی برای بازی جام حذفی کردند.

هواداران سپاهان در دقایق پایانی در شعارهای خود نایب‌قهرمانی تیم اصفهانی در مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و کسب احتمالی سهمیه آسیایی را جشن گرفتند.

با وجود اینکه هواداران سپاهان معمولاً در دقایق پایانی مسابقه ورزشگاه نقش‌جهان را ترک می‌کردند، در مسابقه امروز هواداران تا پایان مسابقه در ورزشگاه حضور داشتند.

در وقت‌های اضافه مسابقه، درگیری کی‌روش استنلی و بازیکنان تیم استقلال خوزستان در محوطه جریمه استقلال خوزستان باعث سر و صدای هواداران شد.

پس از پایان مسابقه هواداران سپاهان تا دقایقی به صورت سرپا بازیکنان تیم اصفهانی را تشویق می‌کردند و از آنها بابت فصل گذشته تشکر می‌کردند.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان نیز در آغوش کادر فنی تیم استقلال خوزستان قرار گرفت و با آنها خوش و بش کرد.

بازیکنان سپاهان پس از پایان بازی به سمت هواداران تیم اصفهانی رفتند و از حضور آنها در ورزشگاه نقش‌جهان تشکر کردند.

در پایان مسابقه امروز سپاهان و استقلال خوزستان، تیم سپاهان در میانه زمین، جشن نایب قهرمانی خود را برگزار کرد.

حلقه اتحاد بازیکنان تمام بازیکنان، کادر فنی، کادر پزشکی و بازیکنان تیم سپاهان اصفهان در میانه زمین ورزشگاه نقش‌جهان برگزار شد و پس از آن، همه بازیکنان و کادر فنی تیم به سمت هواداران رفته و از آنها تقدیر کردند.

بعد از پایان مسابقه، بازیکنان تیم سپاهان و کادر فنی تیم اصفهانی نزدیک به ۵ دقیقه درون زمین حضور داشتند و با هواداران تیم خوش و بش کردند.

هواداران سپاهان نیز در ورزشگاه نقش‌جهان ماندند و با تقدیر از امیر قلعه‌نویی و بازیکنان تیم خود، به تشویق سپاهان پرداختند.

تشویق ویژه کی‌روش استنلی به صورت ویژه و جدای از سایر بازیکنان تیم اصفهانی نیز از نکات جالب پایان این مسابقه بود که او را بار دیگر به سمت هواداران کشاند.

این بازی با پیروزی دو بر صفر تیم سپاهان اصفهان به پایان رسید. سپاهان با این پیروزی نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شد.