دلنوشته فرزند شهید دادمان/اهدای هزینه مراسم سالگرد شهادت به سیل زدگان

دلنوشته فرزند شهید دادمان/اهدای هزینه سالگرد شهادت به سیل زدگان

خانواده شهید دادمان با صدور اطلاعیه ای از اهدای هزینه مراسم سالگرد شهادت وی به سیل زدگان خبر دادند.

مجله مهر : خانواده شهید رحمان دادمان هزینه برگزاری مراسم سالگرد شهادت وی را صرف امور خیر کرده و به سیل زدگان اهدا کردند. در دلنوشته که محمد مهدی رحیمی در صفحه شخصی خود در اینباره نوشته آمده است:

«هوالمحبوب

همه سال در میقات پر کشیدن و اوج گرفتن و رسیدنتان گرد هم می آییم تا رمز حضور جاودانتان، چشم و دل‌ها را بنوازد و جان‌های مشتاق ما را صفایی دوباره دهد

همه سال گرد هم می آئیم و به یاد می‌آوریم، بودن و نبودن‌ها تنها با نقش ابدی مهربانی ومردم داری و خلوص است که معنا می‌یابد.

... امسال سال دیگریست!

گویی نقش تازه‌ای بر دست و بازویتان جوانه می‌زند، روحتان گویی به هم امیخته و دستگیری و یاری هموطنان را فریاد می‌کند،

در دور و نزدیک بال می‌کشید و دل ما را هم با خود می‌برید.

...امسال سال دیگریست!

نقش تازه ای انگار به سرانگشتان اراده‌ی شما، نشانه‌ای شده تا ما راهم با خود به دور و نزدیک این خاک خیس خورده و مردمان بی خانمان و رنج کشیده از سیل آن رهنمون سازید

...امسال سال دیگریست!

همدل و همنوا، سرخوش از هم‌آوایی با روح بلند عزیزانمان، رحمان و علی دادمان در سالگشت عروجشان، "سفره اندک" میزبانی از یاران همیشه همراه را تقدیم سیل زدگان عزیزی می‌کنیم که در انتظار همراهی و مهربانی جوانمردان این سرزمینند.... خانواده دادمان».

گفتنی است شهید رحمان دادمان وزیر راه دولت اصلاحات بود که هواپیمای حامل وی و تعدادی از مدیران این وزارتخانه و نمایندگان مجلس در سفر کاری به استان گلستان دچار سانحه شد و سقوط کرد.

فرزند وی، علی دادمان نیز در سال ۹۵ در پی یک بیماری مشکوک درگذشت.