پروژه راه‌آهن اردبیل براساس زمان‌بندی و بدون تاخیر اجرا می‌شود

پروژه راه‌آهن اردبیل براساس زمان‌بندی و بدون تاخیر اجرا می‌شود

اردبیل - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: پروژه راه آهن اردبیل – میانه با هدف تکمیل و بهره‌برداری در زمان مقرر، براساس زمانبندی و بدون تاخیر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، مسعود امامی یگانه عصر پنجشنبه در جلسه بررسی روند اجرایی طرح راه آهن اردبیل تصریح کرد: زمان در اجرای این پروژه، بسیار حائز اهمیت بوده لذا هیچ گونه اتلاف وقت در روند اجرای آن نداریم.
وی با اشاره به توجه و پیگیری مسئولان کشوری و استانی برای تسریع در روند اجرایی پروژه ادامه داد: با توجه به تاکید استاندار اردبیل مبنی بر اهتمام ویژه مدیران استانی نسبت به تکمیل این پروژه، موانع و مشکلات احتمالی در کمترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد.
به گفته سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل پروژه راه آهن میانه - اردبیل یکی از مهمترین پروژه‌های عمرانی استان و از مطالبات اصلی مردم این منطقه است.
وی با اشاره به فعالیت تمام قطعات عمرانی غین پروژه افزود: تأمین مصالح مورد نیاز این پروژه با اخذ مجوزهای لازم و مطابق مقررات ادامه می‌یابد و فعالیت کارگاهی در هیچ نقطه‌ای از طرح متوقف نخواهد شد.
امامی یگانه تاکید کرد که برای بررسی روند پیشرفت پروژه و همچنین شناسایی موانع احتمالی آن، طی هفته آینده بازدید میدانی از پروژه انجام خواهد گرفت تا روند اجرایی بیشاز پیش تسریع شود.