جذب سرمایه گذاران در چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد

جذب سرمایه گذاران در چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد

شهرکرد- نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: جذب سرمایه گذاران در استان چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی کاظمی ظهر پنج شنبه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار داشت: امسال سال بسیار سختی در پیش است و امید است در این شرایط، کشور بتواند از سختی‌ها عبور کند و در تحقق درآمدها با مشکل مواجه نشود.

وی افزود: در بودجه ۹۸ نکات بسیار مطلوبی دیده شده و در برخی موضوعات برای نخستین بار بودجه در نظر گرفته شده است.

کاظمی بیان کرد: در بودجه سال ۹۸، به آموزش و پرورش بسیار توجه شده و بسیاری از ردیف‌های درآمدی به نوعی به آموزش و پرورش ارتباط داده شده است.

نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدیران دستگاه‌ها اقدامات لازم را برای فراخوان سرمایه‌گذاران به منظور پیشبرد پروژه‌های خود انجام دهند.

وی بیان کرد: با وجود بارش‌های امسال همچنان مشکل آب در استان وجود دارد و خروج آب از سد زاینده رود لازم بررسی شود و در دستور کار ویژه قرار گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست بیان کرد: بودجه کشور به دولت ابلاغ شده که باید موضوع توزیع اعتبارات در شورای برنامه‌ریزی مطرح شود.

طهمورث الیاسی بیان کرد: امسال از لحاظ تحریم‌ها، سال خاصی است لذا باید اقدامات سریع‌تر انجام شود تا دستگاه‌های اجرایی نیز اقدامات خود را انجام دهند.